#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Головні новини
Києво-Святошинський район
Надзвичайні ситуації

Прорвало газопровід: надзвичайна ситуація в Чабанах

15.09.2020 Гапон Юлія 000

Вночі жителі Києва та області чули потужний вибух. Наразі з'явилася інформація від ДСНС про те, що сталася розгерметизація магістрального газопроводу високого тиску в полі смт Чабани на Київщині.

15 вересня близько 00:20 поблизу смт Чабани Києво-Святошинського району сталася розгерметизація магістрального газопроводу високого тиску діаметром 1020 мм (Київ-Захід України), який обслуговується Боярським виробничим лінійним управлінням магістральних газопроводів. Про це повідомляє ДСНС України.

«О 01:10 перекрито подачу газу до газопроводу. Жертв та постраждалих немає. До робіт залучалося 57 осіб та 18 одиниць техніки. Станом на 7:00 15 вересня до проведення робіт залучено 6 осіб та 4 одиниці техніки Боярського виробничого лінійного управління магістральних газопроводів», - зазначають у ДСНС.

У Чабанівській селищній раді та поліції повідомляють, що відбувся потужний вихід газу в навколишнє середовище і що це - газопровід Уренгой-Помари-Ужгород, що постачає газ на Європу.

«У районі села Чабани прорвало газову трубу в полі діаметром 1,5 м, що качає газ на Європу. Всі аварійні служби на місцях. В ближніх населених пунктах відключено електропостачання. Вживаються заходи щодо перекриття газопостачання», - повідомили агентству «Інтерфакс» в поліції Київської області.

Добре, що ніхто не постраждав, але люди не на жарт перелякалися. За словами очевидців, вибух був схожий на падіння літака, бомби або ракети. Місцевий житель Богдан Гдаль зауважив: у цей час подумав, що почалась війна. Розповідь свідка події можна переглянути ТУТ. Також відео з місця події публікували «Київ оперативний» та ДСНС:

Фото, відео: ДСНС України

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв про те, що вибух у Бейруті практично знищив пів міста та став найкривавішим в історії країни.