#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Макарів

Промінь надії: у житловому будинку в Новосілках після вибуху зроблять ремонт

11.06.2019 Бобрик Юлія 0

Наразі на prozorro запущено тендерну процедуру.

Нагадаємо, ця трагічна новина минулої зими облетіла чи не всю Україну. В селі Новосілки, що за 40 км від Києва, 23 січня, близько о пів на сьому вечора, в багатоквартирному будинку пролунав вибух, а потім спалахнула пожежа.

В ту жахливу ніч живими та неушкодженими вийти з будинку вдалося не всім. В результаті вибуху загинув чоловік, ще двоє людей були госпіталізовані.

Внаслідок надзвичайної ситуації без житла залишилися шість родин, ще десять проживають у напівзруйнованому будинку. За час з моменту вибуху і пожежі стан будинку тільки погіршується, тож більшість вже втратили надію на те, що будівлю буде відремонтовано, проте сьогодні, 11 червня, на prozorro оприлюднили тендер на пошук підрядника на відбудову будинку в Новосілках.

Очікувана вартість робіт 6 340 113,60 грн. Тендер триватиме до 17 червня 2019 р. Серед умов – терміновий та якісний капітальний ремонт даного будинку має бути здійснено в стислі терміни.