Новини
Україна
Анонси
Україна-суспільство

Prometheus пропонує освітянам підвищення кваліфікації онлайн

23.03.2020 Косянчук Інна 0

Сертифікати безкоштовних  онлайн-курсів Prometheus для педагогів відтепер можуть бути офіційно зараховані

Платформа Prometheus відома своїми безкоштовними  онлайн-курсами. А відтепер, як повідомив ресурс на своїй Фейсбук-сторінці, упорядковано курси підвищення кваліфікації освітян відповідно до нових вимог Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників (Постанова КМУ від 21 серпня 2019 р. №800 зі змінами та доповненнями від 27 грудня 2019 р. №1133). Таким чином, сертифікати, які видає  Prometheus після проходження онлайн-курсів для вчителів, відтепер можуть бути офіційно зараховані як підвищення кваліфікації

Для упорядкування курсів відповідно до нових вимог Prometheus вніс такі зміни:

1. Офіційно затвердили навчальні програми всіх курсів підвищення кваліфікації педагогів на платформі та додали відповідний документ з підписом і печаткою організації на сторінки опису курсів.

2. Додали на сторінки опису курсів і в сертифікати про їхнє успішне завершення обсяг курсу в годинах, форму навчання та підтвердження його результатів, перелік компетентностей, що вдосконалили/набули слухачі, та іншу необхідну інформацію.

3. Створили на сайті реєстр сертифікатів, в якому містяться дані про всі видані платформою сертифікати курсів підвищення кваліфікації педагогів. Зокрема, там містяться такі дані: ПІБ слухача, що отримав сертифікат, форма, вид, тривалість і назва курсу, дата видачі та номер сертифікату. І, вже традиційно, на цій сторінці можна перевірити справжність будь-якого сертифікату Prometheus.

Нині на платформі Prometheus доступні такі курси:

Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги і можливості.

Наука про навчання: Що має знати кожен вчитель?

Українська література. Осмислені й переосмислені.

Впровадження інновацій в школах.

Наука повсякденного мислення.

Дизайн-мислення в школі.

Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти.

Медіаграмотність для освітян.

Освітні інструменти критичного мислення.

Критичне мислення для освітян.

Педагоги, які вже мають сертифікат одного з курсів підвищення кваліфікації вчителів зі списку вище, до кінця робочого тижня зможуть завантажити його оновлену версію в особистому кабінеті на сайті.

Дізнатися більше про безкоштовні курси підвищення кваліфікації вчителів і зареєструватися на них можна за посиланням.

ДОВІДКА. ГО «ПРОМЕТЕУС» (ЄДРПОУ - 39598867) є суб'єктом надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації педагогічних працівників згідно з КВЕД 85.59 в Національному класифікаторі України.