Новини
Новини Київської області
Ірпінь
Суспільство
Київщина-суспільство

Прокуратура займеться питанням табору «Восток»


Прокуратура звернулась до суду з клопотанням про арешт земельної ділянки колишнього табору «Восток» площею майже 5 га.

Прокурори звернулися до слідчого судді Ірпінського міського суду Київської області з клопотанням про накладення арешту на зазначену земельну ділянку з метою попередження її відчуження, переоформлення, поділу, об’єднання та здійснення дій щодо забудови.

Крім того, незастосування вказаного заходу кримінального провадження, а саме арешту, призведе до унеможливлення збереження речових доказів, встановлення істини у кримінальному провадженні та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.

Варто зазначити, що накладення арешту на землю забезпечить збереження її природних властивостей, протидіє їх псуванню та використанню не за цільовим призначенням.

Бучанською окружною прокуратурою вживаються заходи спрямовані на збереження цільового призначення та якісних характеристик земельної ділянки колишнього табору «Восток» площею майже 5 га, яка знаходиться в м. Ірпінь по вул. Київська, 81

Нагадаємо, що попри обіцянки на виборах, масові протести мешканців довколишніх вулиць і кварталів більшість депутатів Ірпінської міської ради дала дозвіл на розробку детального плану території цього мальовничого рекреаційного куточка Ірпеня, а отже дала зелене світло на вирубку вікових сосен і дубів та спорудження там чергових хмарочосів.

ІА “Погляд” вже повідомляв, що в Ірпені триває боротьба активістів за збереження земель медицини. Всіх, кому небайдужа доля майбутньої лікарні у місті, закликають доєднатися до збору підписів.

Також ми інформували, що депутати Ірпеня віддають землі табору «Восток» під забудову.

https://www.youtube.com/embed/_ygi4SkeZA4

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.