Київ
Економіка

Проєкт реконструкції аеропорту "Київ" коштуватиме майже 17 мільйонів гривень

Розробка проєкту реконструкції летовища у Жулянах має закінчитися 2022 року, а саме реконструкція почнеться у 2024 році.

Проєкт реконструкції аеропорту
Фото: Facebook

Про це повідомляє видання ЦТС з посиланням на результати тендеру в системі державних закупівель ProZorro.

Тендер на розробку проєктно-кошторисної документації для реконструкції аеропорту Київ (Жуляни) оголосили ще 9 листопада.

Переможцем тендеру стало ТОВ "Сінкс плюс міжнародна інжинірингова та консалтингова компанія". За ці роботи компанія отримає 16 999 950 гривень.

Термін виконання робіт – до 30 червня 2022 року.

Разом з тим, інший учасник аукціону ТОВ "Інститут Укрдорпроект", пропозиція якого складала 17 мільйонів гривень, подав скаргу щодо процедури проведення торгів.

Третім учасником торгів стало ДП "Дніпровський проєктний інститут" з ціною у 18 мільйонів.

Варто зазначити, що реконструкцію мають розпочати у 2024 році і на час її проведення аеропорт "Київ" мають закрити.

Як повідомлялося раніше, Бориспіль хоче перереєструвати ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" назад до Бориспільської міської територіальної громади, аби вирівняти надходження місцевих бюджетів.

Також повідомлялося, що до трійки лідерів аеродромів нашої країни за кількістю пасажирів увійшли "Бориспіль", "Львів" та "Київ".

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.