#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Анонси
Акції
Суспільство

Програма «Енергодім»: ОСББ можуть отримати додаткові гранти

28.08.2019 Косянчук Інна 0

З третього вересня стартує програма додаткового фінансування витрат на енергозбереження

У наступний вівторок, третього вересня, в Україні розпочинається Програма «Енергодім», за якою всі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків можуть подавати заявку на часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності в у своїх будинках. Заявки подаються через усі відділення банку-партнера. Для реалізації Програми підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків "Енергодім банком-партнером  за рішенням Дирекції ДУ "Фонд енергоефективності" від 19 серпня 2019 року відібрано АБ Укргазбанк.

Програма «Енергодім» передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний». Про це повідомляє Фонд енергоефективності на своїй Фейсбук-сторінці.

Перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%.

ДОВІДКА. Програма затверджена Наглядовою радою фонду енергоефективності 16 серпня 2019 року та діє до 31 грудня 2023 року на всій території України, окрім тимчасово окупованих територій. Програма розроблена відповідно до Закону України «Про Фонд енергоефективності» №2095-VIII від 08 червня 2017 року та визначає умови та порядок надання державною установою «Фонд енергоефективності» грантів бенефіціарам для часткового відшкодування прийнятних витрат, пов’язаних із здійсненням заходів з енергоефективності.

Грантові кошти можна спрямувати на:

- проведення енергетичного аудиту;

- розробку проектної документації та її експертизи (в тому числі обстеження об’єкту (будівлі);

- впровадження Заходів з енергоефективності, що включає вартість робіт (послуг), обладнання та матеріалів;

- послуги з технічного та авторського нагляду;

- сертифікацію енергетичної ефективності будівлі після реалізації Проекту;

- обстеження інженерних систем будівлі, на яких здійснено заходи із забезпечення (підвищення рівня) енергетичної ефективності під час реалізації Проекту.

Детально про кроки ОСББ до гранту, перелік необхідних документів та форми заявок на сторінці програми Енергодім можна дізнатися за посиланням: Ознайомитися з повним текстом Програми «Енергодім» та додатками можна, перейшовши за посиланням.

Консультанти програми допоможуть з’ясувати нюанси участі в програмі «Енергодім» і дадуть відповіді на запитання, які виникають в ОСББ. Об’єднання співвласників, які вже вирішили взяти участь у програмі «Енергодім»,перейшовши за посиланням, можуть звернутися до до регіонального радника, який допоможе зробити розрахунки та пояснить, що робити далі.

Вочевидь, взявши участь у цій програмі, ОСББ зможуть зробити свої будинки енергоощадними, при цьому істотно заощадивши кошти завдяки підтримці «Енергодому».