#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Кримінальні новини

Продавець шаурми виявився хворим на туберкульоз

13.05.2019 Косянчук Інна 0

В ході операції «Мігрант» у Києві виявлено іноземців, які порушувати законодавство України

Працівники Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби (ДМС) у м. Києві та Київській області в рамках операції «Мігрант» спільно з співробітниками Національної поліції 10 травня провели рейд на двох ринках у Деснянському районі столиці. Під час рейду було виявлено 44-річного іноземця, який торгував шаурмою, з симптоми, що можуть бути ознаками туберкульозу легень. Ці ознаки було виявлено під час флюорографічного обстеження чоловіка після його затримання. А він щодня на ринку контактував із сотнями людей і з продуктами харчування, готуючи і продаючи шаурму.

Начальник управління міграційного контролю, протидії нелегальній міграції та реадмісії ЦМУ ДМС у м. Києві та Київській області Ігор Семиног зазначив: «Наразі в Україні перебуває велика кількість неврегульованих мігрантів, що створює певне соціальне напруження, а їх діяльність щорічно завдає шкоди бюджету країни. Крім того, використання незаконної праці має інші негативні наслідки – як ось цей випадок, коли людина працювала у сфері харчування, маючи серйозні проблеми зі здоров’ям. Наші подальші дії будуть направлені на притягнення до відповідальності роботодавця, який порушив порядок працевлаштування іноземця».

Загалом під час рейду  виявлено 25 іноземців - порушників міграційного законодавства. Деякі з них взагалі не мали жодних документів. 16 осіб притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 203 КУпАП «Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України». Щодо 8 осіб прийнято рішення про примусове повернення в країну походження, щодо  5 осіб – про скорочення терміну тимчасового перебування в Україні. 4 людини помістили до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Про це повідомило центральне міжрегіональне управління ДМС у м. Києві та Київській області.

Загалом за два місяці проведення операції «Мігрант» підрозділом виявлено 879 неврегульованих мігрантів. Прийнято 790 рішень про примусове повернення, 89 рішень про примусове видворення за межі України. Також виявлено 1678 порушників законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства. На них накладено штрафів на майже 3 мільйони гривень.