Продав чужу квартиру в Києві: шахраю з Вінниччини жінка віддала 430 тис грн
У ході досудового розслідування встановлено, що підозрюваний разом зі спільником налагодили шахрайську схему з заволодіння грошима громадян під виглядом продажу квартир.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/03/1910891-e1517406616607.jpg)
За інформацією Прокуратури Києва, винаймаючи квартиру подобово, підозрюваний повідомляв потенційним покупцям, що квартира належить йому, однак перебуває під арештом за заборгованість по комунальним послугам та підлягає стягненню в ході виконавчого провадження, у зв’язку з чим готовий вирішити питання продажу квартири за півціни.
Згодом чоловік організовував зустріч із спільником, який виконував роль державного виконавця, у якого на виконанні перебуває провадження щодо продажу вказаної квартири. У такий спосіб шахраям вдалося ошукати матір-одиначку, яка хотіла придбати квартиру на проспекті Героїв Сталінграда та передала зловмисникам понад 430 тис. гривень. У ході проведених оперативно–розшукових заходів правоохоронцями встановлено особу підозрюваного. Ним виявився 43-річний уродженець Вінницької області, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічних злочинів. Слідчі дії тривають.
Раніше «Погляд» повідомляв про шахраїв з Гостомеля , що “грабували” інвесторів та забудовників на Київщині.
Також ми розповідали, що забудовник ЖК “Софія Київська” перебуває у розшуку.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.