Новини
Спорт
Київ

«Пробіг під каштанами»: у столиці реєструють учасників заходу

25.03.2021 Кочкина Марина 0

У Києві проводиться реєстрація на щорічний благодійно-спортивний 28-й «Пробіг під каштанами», який відбудеться 30 травня, під час святкування дня міста.

БФ «Пробіг під каштанами»

Як повідомляє Офіційний портал Києва з посиланням на БФ «Пробіг під каштанами», зареєструватися на захід можна:

  • на сайті до 25 травня 2021 року;
  • в офісі у будні в період 11-25 травня з 11:00 до 20:00 (м. Київ, вул. Золотоустівська, 10-12, офіс 4, вхід з двору);
  • на Майдані Незалежності 30 травня 2021 року з 7:30 до 10:00.

 Благодійний проєкт 28-го «Пробігу під каштанами» проходитиме у двох форматах

Offline – на старт можна долучитися на Майдані Незалежності з дотриманням карантинних правил та обмежень. Обов’язковим є правильно одягнена маска та відстані між учасниками, рекомендовано мати із собою окуляри, інші засоби індивідуального захисту, враховуючи епідемічну ситуацію в столиці.

БФ «Пробіг під каштанами»

Online зможуть долучитися всі охочі, незалежно від часу та місця участі. Для цього необхідно завантажити безкоштовний мобільний додаток Strava, зареєструватися в ньому та долучитися до групи «Пробіг під каштанами».

У день заходу, 30 травня 2021 року, до 11:00 вийти на прогулянку або пробіжку, відкрити додаток, натиснути старт, через 5 км – фініш. Також можна зробити фото з пробіжки, завантажити його в додаток і зберегти результати старту. Усі учасники будуть відображені в рейтинговій таблиці із зазначенням локації, маршруту та даних пробіжки.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що в Японії стартувала естафета олімпійського вогню. Також ми розповідали про те, що Україна зіграла проти Франції внічию у кваліфікації ЧС-2022.  

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.