Новини
Україна
Україна-суспільство

Про збитки подумаємо, коли виживемо: Аваков анонсував посилення карантину в найближчі дні

22.03.2020 Бобрик Юлія 0

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков наполягатиме на введенні повного карантину в Україні.

Арсен Аваков вважає, що в найближчі дні в Україні планують посилити обмежувальні заходи на період карантину. Про це міністр написав на своїй сторінці в Facebook.

«У країні вже введені обмежувальні заходи. Вони будуть значно жорсткішими в найближчі дні – це продиктовано необхідністю! Це потрібно робити!», – написав Арсен Аваков. – «Тотальний повний карантин – моя позиція, про яку хочу просити кожного з Вас і буду наполягати на ньому, згідно з моїми повноваженнями в органах влади. Наразі в країні повинні працювати тільки критично необхідні суб'єкти господарювання, незалежно від форм власності! Підприємства критичної промислової інфраструктури – інші мають бути закриті і люди повинні бути вдома на карантині. Не звільнені, не відправлені за свій рахунок – на карантині! – про збитки і компенсації подумаємо і вирішимо пізніше, коли виживемо!».

Також на думку міністра, варто провести мобілізацію ресурсів підприємств, організацій і установ та здійснити переорієнтацію окремих підприємств на виробництва необхідної продукції, такої як медпрепарати, обладнання. Натомість людям радять не виходити з дому, крім крайньої необхідності і це повинно стати жорстким правилом в найближчі дні заради збереження тисяч життів.