Новини
Культура
Україна-суспільство
Київ

Про головне на всеукраїнському форумі «Україна 30. Культура, медіа, туризм»

09.03.2021 Кочкина Марина 0

9 березня Володимир Зеленський відкрив форум «Україна 30. Культура, медіа, туризм», який триватиме три дні.

скрін з відео

 Учасники заходу говоритимуть про свободу слова та пропаганду, майбутнє української культури та креативні індустрії в Україні. Про це повідомляє пресслужба глави держави. На сесіях дискутуватимуть представники Офісу президента, Кабінету Міністрів, Верховної Ради, книговидавці та представники креативної, туристичної, кіно-, медіа-, модної індустрій.

&ab_channel=UkrinformTV

Темою першого дня стане боротьба з пропагандою, інформаційними фейками тощо. Перша сесія проходитиме за участю заступника керівника ОП Юрія Костюка, секретаря Ради національної безпеки та оборони Олексія Данілова, голови комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микити Потураєва та інших, повідомляє Укрінформ.

Також до дискусії приєднаються та говоритимуть про свободу слова в Україні та боротьбу з російською пропагандою керівник з публічної політики Facebook щодо України Катерина Крук, асоційований професор Школи міжнародних та громадських справ Колумбійського університету Томас Кент, британський журналіст, телепродюсер і письменник, експерт з медіа та пропаганди Пітер Померанцев.

Друга сесія буде присвячена медіазаконодавству (захист авторських прав та закон про медіа). Окремо про новий орган боротьби з пропагандою говоритимуть керівник Офісу президента Андрій Єрмак і міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

Темою третьої сесії буде доступність телевізійного мовлення, а четвертої - піратство та захист авторських прав в Україні.

Другий день відкриє міністр культури та інформаційної політики Ткаченко темами про збереження культурної спадщини, національну програму «Велика реставрація», а також про закон щодо протидії хаотичній забудові.

Тему другої сесії «Мандруй Україною. Розвиток туризму в Україні» обговорюватимуть заступник міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк, голова Державного агентства розвитку туризму Мар’яна Олеськів, ресторатор Євген Клопотенко та ін.

У межах форуму також ітиметься про підтримку та популяризацію української книги. Крім того, учасники говоритимуть про посилення потенціалу міжнародного співробітництва у кіновиробництві та впізнаваності бренду українського кіно за кордоном. Впродовж третього дня учасники та гості заходу говоритимуть про креативні індустрії України, стан, перспективи та потреби бізнесу. Крім того, на форумі йтиметься про модну індустрію в Україні та про PR-marketing індустрії.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що в столиці відбувся Перший київський форум толерантності.

Також ми повідомляли, що Всесвітній кліматичний форум в Глазго перенесено на 2021 рік

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.