Притулок на Бориспільщині погодився прийняти лева, який жив на складі на Прикарпатті і лякав жителів
![Притулок на Бориспільщині погодився прийняти лева, який жив на складі на Прикарпатті і лякав жителів Притулок на Бориспільщині погодився прийняти лева, який жив на складі на Прикарпатті і лякав жителів - зображення](/storage/resized/lg/news/9580ecf7-af4c-4433-8bde-a1b09354d4e8/lion-gf845d76e9_1280.jpg)
Як повідомляє Суспільне, півторарічну тварину невдовзі привезуть до Бориспільського району з Прикарпаття. Тимчасово прийняти тварину зголосився Міжнародний благодійний фонд "Порятунок диких тварин".
Зоозахисники зазначили, що саме Бориспільський притулок для хижих тварин має одні з найкращих умов для утримання лева.
Тож фахівці наразі готують документи для передачі тварини.
"Ми вже маємо згоду власника. Він добровільно погоджується передати лева в надійні, добрі руки. Ми контактуємо з керівником притулку, контактуємо з господарем цієї тварини. Маю надію, що найближчим часом поїдемо з представниками фонду до власника, щоб забрати тварину у цей притулок. Лев — молодий, йому лише півтора року", — розповів журналістам Вадим Колегай.
Між тим, в Держекоінспекції Карпатського округу повідомили, що після адаптації у притулку лева в межах міжнародної співпраці планують передати в один із національних парків Африки.
Раніше повідомлялося, що у Києві на Оболоні жінка тримала у своїй двокімнатній квартирі вовка разом із борсуком, двома лисицями, хижими птахами та 8 породистими собаками.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.