#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Біла Церква
Суспільство

Прихисток, теплі речі та їжа: у Білій Церкві відкрили пункти обігріву та "банки одягу"

27.12.2021
У таких точках люди можуть отримати гарячий чай, необхідні речі та медичну допомогу.

Прихисток, теплі речі та їжа: у Білій Церкві відкрили пункти обігріву та
Фото: pixabay

Про це повідомляє портал МК.

На території Білої Церкви та району розпочали роботу 19 пунктів обігріву, 6 пунктів гарячого харчування та 3 "банки одягу".

Усі, хто потребує допомоги, можуть отримати у таких центрах прихисток на час заморозків, випити гарячого чаю і отримати медичну допомогу.

Окрім людей, тут також можуть потурбуватися про безпритульних тварин.

Адреси пунктів можна подивитися за посиланням.

Нагадаємо, найближчої доби в Україні прогнозують значне погіршення погодних умов – значні опади у вигляді снігу та мокрого снігу, приріст снігового покриву 10-20 сантиметрів та налипання мокрого снігу.

Раніше у Києві, щоб уникнути колапсу на дорогах столиці та забезпечити вільний рух снігоприбиральної техніки, обмежили в'їзд до міста великогабаритного транспорту.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.