#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Головні новини
Здоров'я
Україна-суспільство

Президент анонсував жорсткі заходи безпеки, які можуть запровадити в Україні вже з 17 березня (ВІДЕО)

16.03.2020 Бобрик Юлія 0

Заборона приймати відвідувачів, в маршрутку по 10 чоловік і закриття міжміського сполучення – Володимир Зеленський розповів про низку невідкладних заходів, що допоможуть призупинити поширення коронавірусу територією України.

Сьогодні ввечері відбудеться засідання Уряду, на якому Президент закликає Кабмін прийняти непопулярні, але дієві заходи, йдеться у звернені Президента до українського народу.

Зокрема, Володимир Зеленський наполягати, аби Кабінет Міністрів:

  • З 17 березня заборонив приймати відвідувачів закладам культури, ТРЦ, ресторанам, кафе, фітнес-центрам та іншим закладам харчування, розваг та послуг.

Натомість ніхто не забороняє ресторанам і кафе продовжувати роботу з приготування їжі, доставку якої зможуть замовляти громадяни.

  • З 12:00 години 18 березня заборонити залізничне, авіа- та автобусне міжміське та пасажирське перевезення, заборонити роботу метрополітенів.

Натомість міські перевезення можуть здійснюватися в режимі до 10 осіб у маршрутних таксі та таксі, і до 20 осіб у тролейбусах, вагонах трамваїв та автобусах.

Також пропонується:

  • Заборонити масові заходи за участі більше 10 осіб, включно з обрядами та церемоніями.
  • З 17 березня у Чернівецькій та Житомирській областях пропонується запровадити режим ЧС.

Також повідомляється, що найближчим часом від Нацбанку та Мінфіну очікують програму кредитних канікул для малого та середнього бізнесу, а також концепцію податкових змін.

Нагадаємо, в Україні створили Координаційну раду з протидії поширенню коронавірусу.