#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Політика

Президент Азербайджану в Україні: про що домовилися із Зеленським (ВІДЕО)

14.01.2022 0
Україна та Азербайджан підписали 6 двосторонніх документів. Усе з нагоди візиту глави Азербайджану Ільгама Алієва до Києва.

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з президентом Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим, який перебуває у нашій країні з робочим візитом.

Про це повідомляє Офіс президента.

"Ми детально обговорили всі сфери наявної співпраці та всі можливості для її посилення. Результат зустрічі – шість двосторонніх документів про співпрацю", – розповів Володимир Зеленський.

Між урядами України та Азербайджану підписано угоду щодо співробітництва у сфері харчових продуктів, економічних питань, земельних відносин та торгівлі. 

"Ми також прагнемо збільшити розмір взаємних інвестицій і кількість спільних масштабних проєктів. Це, зокрема, участь азербайджанських компаній у програмі "Велике будівництво", а також участь українських компаній в інфраструктурних проєктах, до яких пан президент запросив український бізнес", – додав Президент України.

Наразі товарообіг між Україною і Азербайджаном складає рекордний 1 млрд доларів. Проте до 2024 року його хочуть удвічі збільшити. 

Пізніше планують провести в першій половині поточного року засідання Спільної міжурядової комісії з економічного співробітництва.

"Наступний крок – організація засідання Ради президентів України та Азербайджану", – наголосив глава Української держави.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський провів зустріч із президентами Польщі та Литви.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.