#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман вирішив подати у відставку

20.05.2019 Косянчук Інна 0

Він повідомив, що це планує зробити у середу після засідання уряду

«Сьогодні новообраний Президент України був приведений до присяги. Під час своєї інаугураційної промови він сказав про те, уряд має скласти свої повноваження», зазначив під час брифінгу Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, і поінформував, що прийняв для себе рішення подати у відставку у середу, одразу після проведення чергового засідання уряду.

Він розповів, що йому не соромно за три роки роботи. «За всі три роки ми не допустили жодної кризи, жодних проблем, які б несли загрозу для нашої державності і для України в цілому. На сьогодні країна в доброму стані, ми маємо валютні резерви країни понад 20 мільярдів доларів, на казначейському рахунку - 57 мільярдів гривень. За цей час нам вдалось прийняти низку важливих фундаментальних рішень, Зокрема, ми провели реформу децентралізації, збільшили в чотири рази місцеві бюджети – з 70 до майже 270 мільярдів гривень, ми втричі підвищили мінімальну зарплату, маємо в країні середню заплату на рівні трохи більше 10 тисяч гривень, і це, я вважаю, добрі показники, щоб швидко рухатися далі. Ми забезпечували фінансування українського війська , робили свою роботу так, щоби країна розвивалась і була забезпечена стабільністю», коротко відзвітував Володимир Гройсман.

Він подякував усім українцям за ці три роки роботи, і натякнув, що йтиме на парламентські вибори. «У новому парламенті ми разом з однодумцями сформуємо професійну команду, яка служитиме державі», зауважив Гройсман.