Новини
Новини Київської області
Вишгород
Київщина-суспільство

«Правничі ігри» у Вишгороді


У міжшкільній інтелектуальній грі у межах Тижня права взяли участь старшокласники

 На базі Вишгородської спеціалізованої школи "Сузір'я" відбулись змагання «Правничі ігри», у яких взяли участь учні 9-10 класів Вишгородських шкіл та Технічного ліцею. Інтелектуальна гра, що відбулася у межах Тижня права, була спрямована на підвищення рівня правових знань та правосвідомості школярів, на вміння застосовувати набуті знання. Захід складався з двух етапів: перший – презентація команди, другий – «Брей-Ринг».

Провели захід співробітники ювенальної превенції Вишгородського відділу поліції за підтримки голови Вишгородської районної ради Ростислава Кириченка, волонтерського благодійного фонду "Здорове дитинство без меж" керуючого партнера готельних комплексів Вишеград та за участю служби в справах дітей та сім'ї Вишгородської райдержадміністрації.  

«Учні відповідали на 70 запитань, розбитих на тематичні блоки. Запитання були доволі складні, але цікаві. Всі діти отримали грамоти, призи і звісно море задоволення від участі в грі», зауважили у школі «Сузір»я».

Вишгородський відділ поліції розповів, які навчальні заклади стали переможцями. «Перше місце посіла Вишгородська ЗОШ №1 команда «Агенти справедливості». Друге місце –  Вишгородська ЗОШ №2 команда «Адвокат». Третє місце зайняв Вишгородський Технічний ліцей команда «Імпульс». Та четверте місце посіла Вишгородська школа №3 команда «Адвокатське бюро». Учням вручили дипломи, подяки та подарунки. Подякували всім за гарний настрій і неймовірні емоції від заходу».

Фото: Вишгородський відділ поліції