Новини
Київщина
Кримінальні новини

Працівницю Нацполіції звинувачують у афері на 4,5 млн грн

26.01.2021 Оксана Кириленко 0

Жінка завдала великих фінансових збитків через незаконну виплату зарплат.

Мова йде про головного бухгалтера Управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУ Нацполіції в Київській області.

Про це повідомили в ДБР.

Там розповідають, що працівники вказаного управління, діючи умисно за попередньою змовою з оперуповноваженим цього ж управління, використовуючи підроблені документи, відкрили зарплатні карткові рахунки в одному з банків на 24 підставних осіб, які не перебували у трудових відносинах з міністерством.

У період 2009-2014 років під час нарахування і виплати заробітної плати всьому особовому складу підрозділів апарату вказані працівники подавали до банку підроблені платіжні відомості на виплату заробітної плати підставним особам, перераховуючи грошові кошти на їхні та власні карткові рахунки.

Через службову недбалість начальниця упродовж тривалого часу не здійснювала контроль за діяльністю підлеглих працівників з питань нарахування та виплати заробітної плати, а саме:

  • приймала до виконання підроблені платіжні відомості на зарахування грошових коштів на персональні карткові рахунки працівникам;
  • безконтрольно погоджувала і підписувала їх, завіряючи печаткою установи;
  • організувала їх надходження в письмовому та електронному вигляді для виконання в банк.

Як наслідок, це потягло безпідставну виплату заробітної плати особам, які не мали на це права, таким чином державні завдано збитків на суму 4 629 347,08 грн.

Тепер жінці загрожує в'язниця від 2 до 5 років.

 «Погляд» пиcав, що понад 2,7 млн грн ексмер Ірпеня Карплюк вивів на ремонт дороги, якого не зробили.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що майже 751 тис. грн украла головна бухгалтерка одного із ОСББ Приірпіння.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.