Працівники Бориспільського РЕСу житимуть на робочому місці
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/82754812.jpg)
Генеральним директором Київобленерго Віталієм Шайдою було прийнято рішення про те, що працівники Бориспільського районного підрозділу до кінця карантину житимуть у будівлі компанії.
Про це розповів перший заступник міського голови Борисполя Микола Корнійчук.
"Сьогодні в нас трапилася аварія на мережі електропостачання і я їздив у РЕС. Будівля Бориспільського районного підрозділу ПрАТ "Київобленерго" виявилася зачинена, проте мені все ж вдалося через запасний вхід потрапити до будівлі. І в головного інженера в кабінеті стоїть: картопля, тушонка, гречка, вода. Те ж саме у диспетчерів.
Тобто, щоб не захворіти на коронавірус, диспетчери по 4 чоловіки, а вони всі пенсійного віку, будуть проживати до 3 квітня у самому приміщенні. З ними буде проживати головний інженер і ведучий інженер. Керування ремонтними бригадами буде здійснюватися по телефону і по рації.
Якщо захворіють диспетчери, тоді роботи по відновленню ліній електропередач вестися не будуть", - повідомив Корнійчук.
Також він зазначив, що до 3 квітня всі планові роботи, а це будівництво лінії електропередач, розвантажувальних підстанцій і тому подібне вестися не будуть. Виконуватися будуть тільки аварійно-відновлювальні роботи.