Новини
Україна
Анонси
Україна-суспільство

Працівникам за вимушений "простій" під час карантину доплатить держава


Щоб отримати допомогу, малі та середні роботодавці можуть звертатись до центрів зайнятості: постанова Кабміну

Уряд України сьогодні, 22 квітня, прийняв постанову “Про затвердження розміру, порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину”. Як інформує Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, документом визначено розмір допомоги з часткового безробіття за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу.

Допомога надаватиметься  із розрахунку двох третин тарифної ставки, але не більше розміру мінімальної зарплати на період карантину, а також протягом 30 днів після його завершення. Малі та середні роботодавці, щоб отримати таку допомогу, мають звернутись до центрів зайнятості.

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко прокоментувв постанову:  “Ми закликаємо усіх роботодавців не звільняти людей, зберігати робочі місця.  У разі вимушеного скорочення робочих годин для працівників або так званого “часткового безробіття”, Уряд готовий компенсувати витрати на заробітну плату. Своїми рішеннями ми прагнемо максимально сприяти збереженню зайнятості та запобігати зростанню безробіття у період карантину та після нього”.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів