#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Хороші новини

Позитивного настрою всім: опубліковані найсмішніші фото тварин світу

06.09.2021

Оголошено фіналістів Comedy Wildlife Photography Awards. Це премія найкумедніших фотографій тварин дикої природи, яка проходить вже сьомий рік поспіль.

Народжена пристрастю до дикої природи та десятирічним досвідом життя та роботи у Східній Африці, ця ініціатива почала своє життя скромно у 2015 році як фотоконкурс. З тих пір під керівництвом своїх засновників Пола Джойнсона-Хікса та Тома Саллама вона переросла у всесвітньо відому конкуренцію, яку бачать мільйони людей щороку, і завжди в основі збереження дикої природи. Фотографи з усього світу діляться своїми смішними кадрами за участю тварин - все для того, щоб в розважальній формі звернути увагу суспільства на питання екології.

Цього року до фіналу дійшло 42 автори, які були обрані фаховим журі з 7000 учасників. Фотографії фіналістів будуть представлені на виставці фотографій у Національному виставковому центрі Бірмінгема (Великобританія) з 18 по 21 вересня. А до 12 жовтня всі охочі можуть обрати свої улюблені фото та проголосувати за них на сайті Affinity Photo People's Choice Award. Також серед тих, хто проголосує буде розіграно Айпад.

Серед учасників, які претендують на перемогу – тюлень, який сміється, голуб в масці і танцюючі ведмеді. Переможців оголосять 22 жовтня.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.