#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Подорожі

Поїздка з комфортом: як дізнатись, що у вагоні потяга є кондиціонер

25.06.2021 Валерія Савенко 0

Укрзалізниця обладнала кондиціонерами лише половину своїх вагонів. Отже, як обрати місце з системою підтримання оптимальної температури повітря?

Фото: evrada
  • У системі booking.uz.gov.ua вагони без кондиціонування мають відповідну позначку на сторінці вибору місця, поряд із типом вагона.
  • В усіх поїздах Інтерсіті+ гарантовано є кондиціонер.
  • Пасажири можуть уточнити наявність кондиціонера, купуючи квиток у касі.

Як повідомляє Укрзалізниця, температура у вагоні з кондиціонуванням повинна бути від +22 до +26 °C. Якщо кондиціонера немає, то місця мають бути обладнані системою вентиляції. Також повинні відчинятися вікна, окрім аварійних виходів та найстаріших вагонів з дерев’яними рамами.

Якщо під час поїздки виникли проблеми або у вагоні підвищена температура, пасажири можуть звертатися до провідника або начальника поїзда. Вони мають вжити всіх заходів для усунення неполадок, а при можливості пересадити пасажирів до інших вагонів.

"Погляд" повідомляв, що запроваджені нові обмеження для в'їзду іноземців у зв'язку із штамом "Дельта".

Ми розповідали також, що Київщина отримала 42 карети швидкої допомоги.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.