#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль
Бровари
Політика

Повторні вибори на Київщині відбудуться 17 січня

13.01.2021 Косянчук Інна 0

Уже цієї неділі будуть відкриті дільниці для голосування у Броварах та Борисполі.

Фото ІА "Погляд"

Так, у неділю, 17 січня, відбудуться повторні місцеві вибори у Броварах. Як повідомляв «Погляд», 9 листопада 2020 року Київський окружний адміністративний суд визнав такими, що не відбулися, вибори міського голови та депутатів міськради Броварської територіальної громади, і зобов’язав ТВК провести повторні вибори. 

 Підставою став позов кандидата на голову ОТГ від партії “Голос” Андрія Саука щодо порушення з пронумерованими бюлетенями. Підставою ж для судового позову стало те, що бюлетені були пронумеровані, а це дає можливість встановити, який конкретно виборець за кого віддав свій голос.

«Новий склад Броварської міської ТВК під час свого засідання 23 листопада призначив дату проведення місцевих виборів у Броварах на 17 січня 2021 року», повідомив Укрінформ.

Також, як повідомляв «Погляд», 17 січня мають відбутися вибори голови Бориспільської ОТГ. Тут причина інша. Міський голова Борисполя Анатолій Федорчук 25 жовтня 2020 року  переміг на місцевих виборах. Але вже 28 жовтня – ще до офіційного оголошення результатів виборів – він помер від ускладнень COVID-19.

Раніше вибори у Борисполі були призначені на 31 січня, але згодом перенесені на 17 січня.

Раніше «Погляд» повідомляв,  що в Україні існує чорний ринок на виборах. Журналісти дізнались, скільки коштує своя комісія.

Також «Погляд» інформував, хто побореться за крісло мера Борисполя.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.