#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Суспільство

Повітряна швидка: 36 пацієнтів з Київщини доправили до медзакладів вертольотами за пів року

16.12.2021
В області триває реалізація проєкту з аеромедичної евакуації пацієнтів.

Повітряна швидка: 36 пацієнтів з Київщини доправили до медзакладів вертольотами за пів року - зображення
Фото: МВС

Як розповів очільник Київської облдержадміністрації Василь Володін, лише за пів року до лікарень за допомогою гелікоптерів успішно доставили 36 пацієнтів з Київщини, повідомляє пресслужба КОДА.

Йдеться перш за все про пацієнтів, які потребували медичної допомоги терміново і їхнє життя напряму залежало від того, як швидко їх зможуть доставити до медзакладу.

"Цього року в країні почала розвиватись система аеромедичної евакуації. Приємно зазначити, що Київщина – одна з областей, яка була долучена до цього експериментального проєкту. За час роботи до лікарень повітряним шляхом доставили вже 36 важких пацієнтів", – підкреслив Володін.

Також очільник КОДА розповів, що усі кандидати в члени аеромобільної бригади з пристоличного регіону пройшли навчання за спеціальною програмою ALS та отримали відповідний допуск до роботи в складі екіпажу повітряного судна.

Наразі аеромедична евакуація здійснюється гелікоптерами ДНСН і Національної поліції, які знаходяться на цілодобовому чергуванні, щоб оперативно транспортувати пацієнтів у випадках ургентних, надзвичайних ситуацій і ДТП.

Як повідомлялося раніше, Київські обласні дитячу та дорослу лікарні планують реконструювати. Розпочати роботи в цьому напрямку планують вже в наступному році.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.