Новини
Київщина
Бориспіль

Послуги з теплопостачання у Бориспільському районі під загрозою

11.09.2019 Оксана Кириленко 0

На черговій сесії районної ради прозвучала інформація про те, що комерційна структура, яка надавала послуги з теплопостачання, припинила свою роботу на теренах району. На зміну їй прийшло дві приватні.

Вже неодноразово керівники району мали зустрічі з суб’єктами господарювання. Наразі найбільшу тривогу викликає надання послуг у Петропавлівському, де до котельні приєднано два житлові будинки – гуртожиток і «гостинка». Мешканці цих будинків вчасно не розраховуються за надані послуги, тож є заборгованість. Також теплотраси мають певну протяжність – а це досить  велика втрата тепла. Ситуація з теплотрасами непроста і в Сеньківці. У перспективі потрібно  зменшити кількість суб’єктів, які отримують тепло від центральних котелень.

Що стосується тарифів. Тарифна альтернатива формується на 10 відсотків вище, ніж відповідний тариф на газ. Ціна на газ має бути зменшена, то, звісно, ті котельні, які працюють на газу, у виграші, ніж ті, які перейшли на альтернативний вид палива. Тож кожен районний депутат має володіти ситуацією: яким чином отримуватимуть тепло заклади освіти, охорони здоров’я, культури в «його» населеному пункті.

За інформацією Бориспільської РДА