Новини
Новини світу
Російсько-Українська війна

Посли країн ЄС погодили: нові санкції проти агресора рф (ВІДЕО)

Обмеження мають запровадити проти 20 фізичних і 22 юридичних осіб, серед яких — співачка Поліна Гагаріна, а також російський "Інститут розвитку інтернету" (ІРІ), що фінансує виробництво пропагандистських телесеріалів, відеоігор та фільмів.

Посли країн Європейського союзу погодили 14-й пакет санкцій проти Росії у відповідь на агресію проти України.

Про це в соцмережі Х повідомило бельгійське головування в Раді ЄС.

"Цей пакет передбачає нові цільові заходи та максимізує вплив наявних санкцій шляхом усунення лазівок".

Напередодні видання EUobserver, посилаючись на проєкт документа, повідомило, що нові санкції, серед іншого, передбачають обмеження на торгівлю украденими в Україні творами мистецтва. Крім того, за інформацією видання, під європейські санкції потрапили 20 фізичних і 22 юридичних особи, серед яких співачка Поліна Гагаріна.

Ще у травні "Настоящее время" писало, що санкції також введуть проти "Інституту розвитку інтернету" (ІРІ), який фінансує виробництво телесеріалів, відеоігор та фільмів, що підтримують війну Росії проти України.

Пропагандистську медіаплатформу "Голос Європи" також включать до 14-го пакету санкцій Євросоюзу проти Росії. Вже наприкінці травня до санкційного списку Євросоюзу внесли проросійського політика Віктора Медведчука, якого в Україні підозрюють у держзраді, його поплічника, колишнього топменеджера телеканалу "112 Україна" Артема Марчевського, а також проєкт "Voice of Europe".

Нещодавно в Україні запустився сайт, присвячений санкціям, запровадженим проти Росії через її агресію проти України. На сайті представлено інформацію про різноманітні обмеження з боку міжнародної спільноти, а також їхній вплив на економіку та військовий потенціал країни-агресора.

Вас також можуть зацікавити такі новини: