Пошуки зниклих на Київщині рибалок поновлять 3 березня
Станом на 17:00, 2 березня, двох рибалок, що зникли на Київському морі, не знайдено. На сьогодні пошуки завершено. Їх буде відновлено 3 березня, повідомляє ДСНС Київщини.
"ПОГЛЯД" писав, що на Київщині розшукують двок рибалок. Так, 1 березня о 17:45 на Київщині, до оперативно-диспетчерської служби Іванківського району надійшло повідомлення про те, що 28 лютого на Київському морі поблизу селі Страхолісся двоє осіб вийшли у море човном “Прогрес” в сторону бази “Нептун” Чернігівської області.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/87962886_1520055258159634_670625273158303744_n.jpg)
29 лютого о 03:47 один з рибалок вийшов на зв’язок, повідомивши за допомогою СМС, що допомога не потрібна. Після чого на зв’язок чоловіки не виходили.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/88060520_1033115367073345_7240452809580085248_n.jpg)
Силами ДСНС, Нацполіції та цивільного населення (знайомих рибалок на двох власних човнах) упродовж дня 1 березня проводилися пошуки, проте результатів вони не дали.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/87984760_705723860168608_7359332938783129600_n.jpg)
2 березня о 8:25 пошукові роботи було відновлено із залученням авіації ДСНС, а саме гелікоптера H-225 Super Puma з робочою пошуковою групою у кількості 5 чоловік для обстеження акваторій ймовірного зникнення рибалок.
Від ДСНС також залучено водолазно-рятувальне відділення 10-го Державного пожежно-рятувального загону м. Вишгород у кількості 5 осіб. У свою чергу, Іванківським районним відділом Нацполіції проводиться обстеження прибережної зони.