Новини
Київщина
Пригоди
Розшук
Надзвичайні ситуації

Пошуки зниклих на Київщині рибалок поновлять 3 березня

02.03.2020 Руслан Семенець 0

Станом на 17:00, 2 березня, двох рибалок, що зникли на Київському морі, не знайдено. На сьогодні пошуки завершено. Їх буде відновлено 3 березня, повідомляє ДСНС Київщини.

"ПОГЛЯД" писав, що на Київщині розшукують двок рибалок. Так, 1 березня о 17:45 на Київщині, до оперативно-диспетчерської служби Іванківського району надійшло повідомлення про те, що 28 лютого на Київському морі поблизу селі Страхолісся двоє осіб вийшли у море човном “Прогрес” в сторону бази “Нептун” Чернігівської області.

29 лютого о 03:47 один з рибалок вийшов на зв’язок, повідомивши за допомогою СМС, що допомога не потрібна. Після чого на зв’язок чоловіки не виходили.

Силами ДСНС, Нацполіції та цивільного населення (знайомих рибалок на двох власних човнах) упродовж дня 1 березня проводилися пошуки, проте результатів вони не дали.

2 березня о 8:25 пошукові роботи було відновлено із залученням авіації ДСНС, а саме гелікоптера H-225 Super Puma з робочою пошуковою групою у кількості 5 чоловік для обстеження акваторій ймовірного зникнення рибалок.

Від ДСНС також залучено водолазно-рятувальне відділення 10-го Державного пожежно-рятувального загону м. Вишгород у кількості 5 осіб. У свою чергу, Іванківським районним відділом Нацполіції проводиться обстеження прибережної зони.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=B6GtnP0SxOw&feature=emb_logo