Новини
Кримінальні новини
Київ

Посадовця Киïвводоканалу затримали на хабарі (відео)


Заступник начальника одного з департаментів вимагав $38,2 тис. вiд представника комерцiйної структури.

СБУ затримала на хабарі заступника начальника одного з департаментів приватного акціонерного товариства "Акціонерна компанія "Київводоканал". Про це повідомляє Служба безпеки України.

Посадовець оцінив погодження дозволiв на розмiщення об'єктiв зовнiшньоï реклами на ділянках, які обслуговує Киïвводоканал, на суму $38,2 тис.

Повідомляється, що співробітники СБУ задокументували отримання фігурантом авансу у розмірі $9,1 тис.

Правоохоронці затримали посадовця у службовому кабiнетi пiд час отримання черговоï частини хабара у розмiрi $14,7 тис. згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення фігуранту про підозру та обрання міри запобіжного заходу. Досудове слідство триває.

&feature=emb_title

Нагадаємо, "Погляд" повідомляв, як у Києві поліцейський вимагав $10 тис. хабаря. Правоохоронець нібито вимагав гроші за закриття кримінального провадження. Також ми писали, що посадовця геологічного держпідприємства звинувачують у хабарництві.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.