Порятунок: лебедя з Ірпеня передали до притулку в Межигір’ї
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/Leb-Irp-Mezh-1.jpg)
Лебедя з Ірпеня, який не може літати, відловили та передали до притулку в Межигір’ї (Вишгородщина). Дякуючи команді порятунку тварин птах не примерз до криги та не став жертвою хижаків.
За словами жительки Бучі – засновниці центру реабілітації диких птахів «Крила птаха» Марії Микитюк, з ірпінської набережної відловили лебедя. Він не міг літати та майже не пручався.
Наразі його передали до Межигірського притулку для лебедів під контроль Сергію Григор'єву.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/Leb-Irp-Mezh-2-1500x2000.jpg)
«Дякуємо щиро Київській команді порятунку тварин за це врятоване вчасно життя, адже це дійсно той випадок, коли птаха б вночі однозначно примерзла і могла б стати жертвою нападу лисиць с іншої сторони річки – з Голосіївського НПП», – зазначила Микитюк.
Що сталося з лебедем і чому він не літає, вже з'ясовуватимуть у притулку.
Ми вже розповідали про єдиний в Україні притулок для реабілітації лебедів у Межигір’ї.
А також інформували, що тепер безпритульним тваринам у Києві надаватимуть допомогу цілодобово.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.