Новини
Україна
Автоновини

Порушення «євробляхів» почали фіксувати камери на дорогах


З 19 листопада система автофіксації почала реєструвати порушення, скоєні власниками авто на іноземній реєстрації.

Фото: epravda.com.ua

Як повідомляє МВС України, власники «євроблях» будуть нести відповідальність за перевищення швидкості та порушення інших правил дорожнього руху.

«Прикордонник при в'їзді авто на номерах іноземної реєстрації вносить в базу даних номер машини, ПІБ і паспортні дані того, хто був за кермом. Далі, якщо водій на цій машині перевищить швидкість, то система автоматично знаходить дані порушника, взявши їх з бази даних ДПСУ», - заявив Антон Геращенко.

Також зазначається, якщо власник авто на іноземних номерах є громадянином України та відмовився сплачувати штраф, на нього чекає арешт майна або стягнення з банківських рахунків.

Повідомляється, що цей проєкт був реалізований разом із Держприкордонною службою.  

 «Погляд» повідомляв, як зловмисники підроблювали сертифікацію на «євробляхи». Шахраї від імені установи, яка займається сертифікацією транспортних засобів, підробляли сертифікати понад 200 разів і ошукали громадян на суму майже мільйон гривень.

 Як писав «Погляд», у жовтні почали штрафувати «євробляхи» на 170 000 грн. Навіть розмитнення автомобіля за діючими ставками не звільняє від стягнення. Наразі протоколи про штрафи виписують митники, а рішення про штрафи виносять суди.