#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київ

Попри рішення КМДА, київські пляжі 1 червня не відкриються

28.05.2020 0 Оксана Кириленко 0

Без "санітарного паспорта" пляжі не відкриють.

Головний санітарний лікар столиці Олег Рубан у коментарі РБК-Україна заявив, що всі пляжі мають отримати санітарні паспорти, а ця процедура триває від 7 днів.

За його словами. зараз Держспоживслужба і Управління з надзвичайних ситуацій проводять обстеження 14 пляжних зон столиці. За результатами досліджень пляжам мають видати так званий "санітарний паспорт". Без нього пляжі не відкриють.

«Всі ці заходи вже розпочали, вони можуть проводитися 7-10 днів. Тому можемо говорити, що у найбільш перспективному варіанті відкриття пляжів відбудеться у 7-10 числах», - заявив Рубан.

Також будуть досліджувати якість води у Дніпрі.

«Воду у водоймі можна випробовувати лише після температури 17-18 градусів. Сьогодні ця температура складає 13-14 градусів. Тоді ми зможемо провести лабораторне дослідження води і піску, а також питної води у фонтанчиках. Тоді можемо говорити про відкриття пляжів у офіційному режимі», - додав лікар.