Поліція затримала «смотрящого» за Переяславом
Над затриманням злочинця працювали кримські слідчі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116264291_1005458089924435_2815369331120863413_o.jpg)
Так, до Головного управління Національної поліції України в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі звернувся громадянин України і повідомив, що від нього вимагають грошові кошти та передачу прав на майно, з погрозою застосування насильства до нього й членів його сім’ї.
«Підозрюваний, будучи неодноразово судимим за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, позиціонуючи себе так званим «смотрящим» за одним із міст Київщини, за попередньою змовою з іншими особами, у тому числі з кримінального середовища, вимагав від потерпілого передання йому та спільникам грошових коштів у сумі понад 500 тис. доларів США, начебто гарантуючи не застосування до останнього та членів його родини заходів фізичного та психологічним впливу», - повідомило ГУ Нацполіції в АР Крим та м. Севастополі.
Там також зазначили, що при цьому підозрюваний відкрито погрожував насильством над потерпілим та членами його родини, знищенням їхнього майна у разі невиконання незаконних вимог щодо передачі грошових коштів.
За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено речі й документи, які є доказами протиправної діяльності зловмисників.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/115933403_1005382346598676_6861140288228689792_o.jpg)
Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України, тобто у вимозі передачі чужого майна з погрозою насильства над потерпілим, його близькими родичами, пошкодження чи знищення їхнього майна (вимагання), вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/116240970_1005380393265538_5893014388923784598_o.jpg)
На теперішній час Голосіївським районним судом м. Києва відносно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Жителі Переяслава вважають, що у повідомленні поліції мова йшла про «смотрящого» саме із їхнього міста.
Раніше «Погляд» писав, що у Переяславі пограбували будівельний магазин.
Іще у Переяславі знайшли давнє поховання.