#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Кримінальні новини

Поліція затримала «смотрящого» за Переяславом

28.07.2020 Оксана Кириленко 0

Над затриманням злочинця працювали кримські слідчі.

фото: Головного управління Національної поліції України в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі

Так, до Головного управління Національної поліції України в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі звернувся громадянин України і повідомив, що від нього вимагають грошові кошти та передачу прав на майно, з погрозою застосування насильства до нього й членів його сім’ї.

«Підозрюваний, будучи неодноразово судимим за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, позиціонуючи себе так званим «смотрящим» за одним із міст Київщини, за попередньою змовою з іншими особами, у тому числі з кримінального середовища, вимагав від потерпілого передання йому та спільникам грошових коштів у сумі понад 500 тис. доларів США, начебто гарантуючи не застосування до останнього та членів його родини заходів фізичного та психологічним впливу», - повідомило ГУ Нацполіції в АР Крим та м. Севастополі.

Там також зазначили, що при цьому підозрюваний відкрито погрожував насильством над потерпілим та членами його родини, знищенням їхнього майна у разі невиконання незаконних вимог щодо передачі грошових коштів.

За результатами проведених обшуків виявлено та вилучено речі й документи, які є доказами протиправної діяльності зловмисників.

фото: Головного управління Національної поліції України в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі

Наразі зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України, тобто у вимозі передачі чужого майна з погрозою насильства над потерпілим, його близькими родичами, пошкодження чи знищення їхнього майна (вимагання), вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб.

фото: Головного управління Національної поліції України в Автономній Республіці Крим та місті Севастополі

На теперішній час Голосіївським районним судом м. Києва відносно підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Жителі Переяслава вважають, що у повідомленні поліції мова йшла про «смотрящого» саме із їхнього міста.

Раніше «Погляд» писав, що у Переяславі пограбували будівельний магазин.

Іще у Переяславі знайшли давнє поховання.