Новини
Новини Київської області
Кримінальні новини

Поліція затримала нелюда, який зв'язав та вбив жінку


Вчора, 18 липня у столиці за адресою вулиця Чистяківська, 7 знайшли зв'язану, закривавлену та мертву жінку.

За інформацією правоохоронців, громадянка прийшла до своєї подруги в квартиру, на балконі вона знайшла закривавлене тіло господині житла і викликала медиків. На жаль, жінка була мертва. У загиблої зв’язані руки, а поруч лежав поламаний табурет. Попередньо, її вбили.

Вечором того ж дня поліція затримала підозрюваного у вбивстві. Чоловік родом із Дніпропетровської області познайомився з убитою на сайті знайомств, а через деякий час вони почали разом жити. Днями вони відзначали день народження жінки і вона взяла собі кілька вихідних. Коли жінка не вийшла на роботу, то колеги спробували додзвонитися, але через деякий час телефон відключився. Тоді колега убитої і прийшла в квартиру, де побачила закривавлене тіло.

Чоловік зізнався, що між ним і жінкою сталася бійка, під час якої вона нібито кидалася на нього з ножем. Саме через це він і зв'язав їй руки, але намірів вбивати жінку не було. Поліцейські ретельно перевіряють дану інформацію і встановлюють подробиці.

За фактом події вся інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правової кваліфікації частини 1 статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкції статей передбачають до 15 років позбавлення волі.

Джерело