Поліція спростувала інформацію про підвіз людей на дільницю на Білоцерківщині
Про можливе порушення виборчого законодавства у с. Тарасівка Білоцерківського району повідомила громадянська організація ОПОРА, спостерігачі якої зафіксували підвезення людей переважно літнього віку шкільними автобусами до виборчої дільниці на Білоцерківщині.
![Поліція спростувала інформацію про підвіз людей на дільницю на Білоцерківщині](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/BTS-viddil-politsiyi-1-1.jpeg)
Поліція Київської області внесла ясність у ситуацію. Так, у селі Тарасівка на Білоцерківщині дійсно привозили виборців шкільними автобусами. Однак, за словами заступника начальника поліції Київської області Олександра Шляховського, встановлено, що підвіз людей похилого вику до виборчої дільниці здійснювала сільрада, а тиск на волевиявлення громадян не вчинявся.