#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Кримінальні новини
Вибори
Політика

Поліція розпочала 44 «передвиборчі» кримінальні провадження

16.09.2020 Косянчук Інна 0

Правоохоронці розповіли про роботу із забезпечення прозорості та правомірності виборчого процесу.

Фото з Фейсбук-сторінки Національної поліції України

Учора, 15 вересня, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов провели координаційну нараду штабу із забезпечення прозорості та правомірності виборчого процесу. Про це інформує Національна поліція України на своїй Фейсбук-сторінці.

Голова Нацполіції Ігор Клименко на нараді повідомив, що 5 вересня було розгорнуто роботу цілодобового ситуаційного центру. І розповів, що вже порушено низку «передвиборчих» кримінальних проваджень.

«За фактами порушення виборчого процесу поліція вже розпочала 44 кримінальних провадження. З них 18 розпочато до початку виборчого процесу, 26 – після 5 вересня. Це в основному перешкоджання здійсненню виборчого права. Після початку виборчого процесу - надання неправомірних відомостей до державного реєстру виборців та підкуп виборців. В двох кримінальних провадженнях чотирьом особам пред’явлено підозру».

Клименко запевнив, що ситуаційний центр цілодобово діятиме до оголошення результатів виборів.

Як повідомляв «Погляд», 15 вересня Верховна Рада прийняла закон “Про внесення змін до Виборчого кодексу України щодо спрощення умов реєстрації кандидатів у депутати на місцевих виборах”, за яким про відсутність чи наявність судимості достатньо зазначити в автобіографії.