Новини
Україна

«Поліцейський офіцер громади» буде в кожній ОТГ - Аваков


До середини 2021 року поліцейські офіцери громад з’являться у всій Україні.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За його словами, зараз в Україні працюють 190 поліцейських громади, які працюють у 10 регіонах держави.

Поліцейські офіцери громад мають розширені компетенції у розслідуванні кримінальних проступків, сфері безпеки дорожнього руху, превентивній роботі з дітьми, контролі за обігом зброї.

Наразі проєкт «Поліцейський офіцер громади» охоплює 251 об’єднану територіальну громаду, в якій проживає 2 млн людей та вже отримав схвальну оцінку людей.

«Планується, що цей проект буде реалізовано на всій території держави, у всіх ОТГ, які будуть створені. Але це питання також і фінансування. Зі сторони місцевих громад повинні бути профінансовані приміщення, а зі сторони Нацполіції оснащення, автомобілі, рації та інше. У нас є певний план, як ми будемо це все реалізовувати. Сподіваюсь, що до середини наступного року поліцейський офіцер громади буде в кожному ОТГ», – зазначив Арсен Аваков.

Довідка. Поліцейський офіцер громади – це офіцер поліції, який орієнтований на вирішення безпекових проблем саме своєї об’єднаної територіальної громади. Його завдання – вирішення локальних проблем громади, збільшення довіри до поліції.

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» стартував на Київщині.

Фото, відео - МВС.