Надзвичайні новини
Київ

Поліція викрила у Києві групу провокаторів, які готували протести на 20 лютого

Група осіб займалася організацією та проведенням проплачених акцій.

Поліція викрила у Києві групу провокаторів, які готували протести на 20 лютого - зображення

Як повідомили у пресслужбі, 19 лютого співробітники департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції провели санкціоновані обшуки в осіб, які займалися організацією та проведенням проплачених акцій. 

Повідомляється, що група осіб  безпосередньо відповідала за пошук та збір громадян, котрі за грошову винагороду брали б участь у мітингах.

Правоохоронці з'ясували, що 20 лютого вони планували провести в Києві масові заходи, головним завданням  яких є дестабілізація ситуації в державі та створення "телекартинки" для російських пропагандистських ЗМІ. Загалом планувалося вивести до Офісу президента 1 500 осіб. 

Під час обшуків поліцейські вилучили  прапори, банери та іншу атрибутику із лозунгами, чорнові записи, десятки мобільних телефонів та банківських карток тощо.

Наразі проводяться подальші процесуальні заходи.

Нагадаємо, секретар РНБО Олексій Данлов заявив, що наразі існує велика загроза, що представники Російської Федерації на тимчасово окупованих територіях України провокуватимуть українські Збройні сили.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.