Поліцейським офіцером Бучанської громади призначили Олександра Аббасова
![Поліцейським офіцером Бучанської громади призначили Олександра Аббасова Поліцейським офіцером Бучанської громади призначили Олександра Аббасова - зображення](/storage/resized/lg/news/9b2d10fa-735f-4945-9a00-6d22a4be24cb/6d382c29-2c03-4183-9841-f7d420b40964-e1706167026710.jpg)
Поліцейським офіцером Бучанської громади призначили Олександра Аббасова. Він обслуговуватиме територію Ворзельського старостинського округу.
Про це повідомили в Бучанській міській раді.
Зазначається, що Олександр має вищу юридичну освіту. У 2020 році закінчив Національну академію внутрішніх справ та здобув кваліфікацію магістра права.
З 2010 року він був старшим лейтенантом, оперуповноваженим, а останні шість років – інспектором Управління патрульної поліції у Києві.
Для нової посади поліцейського офіцера громади Олександр пройшов конкурсний відбір: перевірка знань законодавства, співбесіда за участю представників громадськості та поліграф.
Потім він пройшов навчання, де успішно склав іспити та отримав підтверджуючі сертифікати.
"Головна моя мета – це поліпшення безпеки в громаді, зменшення кількості правопорушень та розвивати довірчі взаємини з населенням", –
розповів Олександр Аббасов.
Також нещодавно, у Ворзелі обрали нового старосту, ним став Вячеслав Преподобний. Вячеслав Володимирович має статус учасника війни та нагороджений державною нагородою-відзнакою Ради національної безпеки і оборони України першого ступеня.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.