Події
Україна-суспільство

Поліцейським дозволять підробляти на інших роботах (ВІДЕО)

Співробітникам Національної поліції дозволять підробітки в неробочий час. У такий спосіб правоохоронці зможуть покращити своє матеріальне становище.

Співробітникам Національної поліції дозволять підробітки в неробочий час. У такий спосіб правоохоронці зможуть покращити своє матеріальне становище.

Про це заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, а МВС хочуть надати працівникам поліції можливість підробляти у неробочий час, наприклад в охороні.

"Одною з ініціатив є можливість використання позаробочого часу поліцейського, щоб він міг отримувати можливість додаткового заробітку, наприклад на охороні певних об'єктів. Наразі ми також працюємо над цією моделлю і за кілька тижнів можемо її презентувати"

Очільник МВС - Денис Монастирський

Утім, дозвіл поліцейським працювати "на стороні" – це не єдиний варіант вирішення проблеми із забезпеченням співробітників НПУ. У силовому відомстві пропонують, зокрема, розподіляти певну частину штрафів за оформлення порушення правил дорожнього руху на підвищення зарплат поліцейським.

Разом з тим, Монастирський підтвердив існування у поліції планів щодо складення протоколів і про певні корупційні прояви у цій системі, Монастирський визнав, що такі випадки є.

"Але у нас наразі повністю перезавантажений підрозділ внутрішньої безпеки Нацполіції, і ми бачимо оновлення моніторингових груп у патрульній поліції, для того, щоб вони могли реагувати на ці порушення. Окрім того, є "гаряча лінія", на яку може звернутися кожен громадянин, і кожен такий випадок потрапляє у службу внутрішньої безпеки, щоб була відповідна реакція...Ми розуміємо, що збільшення зарплат зможе допомогти боротися з корупцією у правоохоронних органах"

Очільник МВС - Денис Монастирський

Як повідомлялося раніше, в управлінні поліції охорони Київської області відкрили модернізований Центр спостереження.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.