Новини
Надзвичайні новини
Пожежі
Київ

Подробиці вибуху в Києві: оприлюднили ім'я загиблого


Чоловік представився Віктором Вікторовичем.

Фото: pixabay

Нагадаємо, "Погляд" писав, чоловік, 1971 року народження, смертельно підірвав себе гранатою неподалік від дитячого садочка на Чоколівському б-рі, 37, що в Солом’янському районі столиці.

Як повідомляє очевидица події в УНН, чоловік знав на що йшов та спеціально відігнав дітей подалі. Проте вони спостерігали за тим, що відбувається.

“Він знав на що він йшов, розумієте. Він відігнав дітей, у дворі більше нікого не було. І от вони там стояли, пролунав вибух, загуділи всі машини. Це не такий потужний вибух, коли вікна вилітають. І от вона прибігла додому і мені каже - він вибухнув, чоловік. Тобто, у них на очах, у дітей”, -

очевидиця Тетяна Іванівна

За словами її судів, підривник жив у сусідньому будинку та мав проблеми з сім'єю.

“Я його не знаю, але кажуть, що це з цього будинку, сусіднього. Кажуть, що в нього жінка з дітками пішла від нього. Двох молодших забрала дітей, в нього дівчинка ще його була від першого шлюбу старша”, -

очевидиця Тетяна Іванівна

За даними іншої очевидиці, чоловік представився їй Віктором Вікторовичем і сказав, що життя для нього втратило сенс, він мав чотирьох дітей і одну дитину поховав. Жінка не змогла заспокоїти чоловіка і пішла, після чого пролунав вибух.

Раніше “Погляд” повідомляв, що у січні загрожували підірвати столичний залізничний вокзал. Псевдомінер повідомив про нібито закладену вибухівку. А у грудні невідомий підірвав столичне відділення ПриватБанку та намагався пограбувати термінал самообслуговування.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.