Новини Київської області
Економіка

Податок на додану вартість: за місяць бізнесу Київщини відшкодували понад 270 мільйонів

Йдеться про бюджетне відшкодування суб’єктам господарювання податку на додану вартість.

Податок на додану вартість: за місяць бізнесу Київщини відшкодували понад 270 мільйонів - зображення
Фото: pixabay

Як повідомила на фейсбук-сторінці пресслужба Головного управління Державної податкової служби Київщини, за січень 2022 року бізнес Київської області отримав від держави 276,7 млн грн бюджетного відшкодування податку на додану вартість

Зазначається, що найбільші суми ПДВ отримали суб’єкти господарювання зі сфери промислового виробництва – 84 млн грн, харчової промисловості – 32,5 млн грн та медичної промисловості – 25 млн грн. 

В ДПС нагадують, що Законом України від 30.11.2014року №1914  передбачено декілька важливих змін, що стосуються процедур податкового контролю: надання платниками податків документів, направлення запитів податковими органами тощо.

Між тим, жителі Київщини за місяць сплатили до бюджету 1,5 мільярда гривень податків. Таким чином, відрахування до держбюджету в січні 2022 року на понад 340 мільйонів перевищили показник аналогічного періоду 2021 року.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.