Новини
Буча
Надзвичайні ситуації

Подарував життя: у Бучанській ОТГ патрульний врятував хлопчика


У свій вихідний день патрульний Вадим Шаяхметов опинився в потрібний час в потрібному місці. Разом із небайдужим громадянином він врятував дитину, яка провалилася під кригу.

Про патрульного, який врятував хлопчика в селі Мироцькому Бучанської ОТГ на Київщині ще 24 березня, стало відомо тільки після виходу телерепортажу. Через скромність Вадим Шаяхметов нікому не повідомив про свої пригоди поза службою, зазначають у пресслужбі патрульної поліції Київщини.

Вадим вважає долею, що приїхав саме того дня по довідку до сільради, звідки добре видно місцевий ставок. Потрібний папірець він так і не отримав, бо одночасно з сільським головою побачив, як хлопчик провалився під крихкий лід за 25 метрів від берега.

Доки очільник села побіг терміново шукати човен, Вадим об'їхав водойму та кинувся із небайдужим чоловіком рятувати дитину. Вони обмоталися тросом та почали ламати кригу, щоб пливти у напрямку дитини.

Врешті Вадиму вдалося наблизитися до хлопчика настільки, щоб кинуту мотузку. Хлопчик з останніх сил вхопився за неї, і його витягнули на берег.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про те, що на Броварщині сусіди під час пожежі врятували життя 4 дітям.

Також ми розповідали про те, що під час пожежі у київському будинку для літніх людей евакуювали 80 осіб.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.