Почому ялинка?: в Обухові триває передноворічний продаж хвойних дерев
Вибір ялинки для обухівчан, звичайна справа під новий рік. Хоча у місті продаж хвойних красунь в порівнянні зі іншими населеними пунктами Київщини, дещо запізнився, асортимент новорічних дерев такий же різноманітний. У продажу: сосни, ялинки звичайні та збірні, вінки з хвої.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80768533_539669736649513_3065009260812304384_n.jpg)
Середня ціна сосни від 200 гривень, однак можна знайти і за 150гр. Вартість корелюється в залежності від висоти та пишності дерева. Зазвичай, 300 гривень фінальна ціна сосен в Обухові. Однак, за триметрові екземпляри, доведеться викласти біля тисячі гривень. Поспілкувавшись з продавцями, журналісти «Погляду» дізналися, що ялинки на передноворічному ринку завжди коштували дорожче. Деревце близько 1 м. 60 см. обійдеться покупцеві у 350 гривень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80564360_840201183097029_3963720125139386368_n.jpg)
За словами продавців, зустрічаються і такі клієнти, котрі окрім ялинки, ніякої сосни в квартирі не признають. Кажуть, саме це хвойне деревце у їхньому розумінні і є тим самим класичними символом новорічного свята.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/Baykal_02_v_w.jpg)
Серед різноманіття хвойного товару, чимало покупців обирають збірні ялинки з гілок на підставці. Ціна таких деревець також залежить від розміру. Приблизно від 60 до 250 гривень. Близько 60 гр. коштуватимуть і ялинкові віночки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80435890_768205993680973_4315227880800911360_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80640893_2616683615119081_5050223688545206272_n.jpg)
Збірні ялинки привезли до Обухова з Івано – Франківської області. Сосни та ялинки з розплідників Житомирщини, Дніпра, Чернігівщини та Західної України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80485674_1044818342535576_7979249684856176640_n.jpg)
Продавці охоче демонструють чіпи та документацію на товар. Хоча одразу можна помітити, приналежність деревець до розплідників по їхнім каліброваним, тобто підрізаним для «пухнастості» гілочкам.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80736827_467158410610293_4413791320045256704_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/81009741_2722073994549617_7695304874317053952_n.jpg)
Ціни на ялинки, за словами підприємців, в цьому році піднялися приблизно на 20 – 30 гривень. Розповіли вони і про те, що не рідко уступають покупцям, розуміючи матеріальне становище. Тож торгуватися буде доречно, адже ринок є ринок.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/80392795_562475447930738_6668149933511540736_n-1.jpg)
Та чимало обухівчан наряджатимуть в цьому році свої штучні ялинки, або зроблять хвойні композиції з гілок. Тим самим, люди збережуть від вирубки не одне вирощене деревце. Адже після новорічних свят вони будуть винесені на смітник.