Пляшкою в голову: у Бортничах затримали киянина, який завдав тяжких ушкоджень неповнолітньому
16-річного потерпілого у тяжкому стані доставлено до реанімаційного відділення медичного закладу. Підозрюваний знаходиться під цілодобовим домашнім арештом, йому загрожує до восьми років ув’язнення.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/ttudar050220201.jpg)
До чергової частини Дарницького управління поліції надійшла інформація про те, що у кафе у селищі Бортничі неповнолітній отримав тілесні ушкодження. На місце негайно виїхали слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції та бригада «швидкої допомоги».
Як повідомив начальник Дарницького управління поліції Володимир Ткаченко, правоохоронці оперативно встановили особу та затримали 36-річного киянина: «У кафе відпочивали дві компанії. Чоловіку напідпитку з однієї компанії не сподобалося, що хлопці з іншої слухають гучну музику за допомогою портативної колонки. Відвідувач зробив зауваження, але його проігнорували, тоді він взяв пляшку та вдарив нею неповнолітнього по голові».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/ttudar05022020.jpg)
Чоловіку повідомлено про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, та обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі, повідомляє столична поліція.