#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Київщина-суспільство

Платники податків області збільшили відрахування до бюджету

09.07.2019 Косянчук Інна 0

Керівник ГУ ДФС Київщини Олексій Кавилін відзначає зменшення тіньового сектору економіки в області

13,5 млрд.грн – таку сума надійшла до зведеного бюджету Київщини за перше півріччя цього  року від платників. Начальник ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін, повідомивши про це, додав, що порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 25%. А це –  2,7 млрд. грн. Зокрема, до державного бюджету за січень-червень 2019 року зібрано 6,6 мільярда гривень, що на 26% або 1,4 млрд. грн. більше, аніж було сплачено торік.

Як повідомляє ГУ ДФС у Київський області, уУ надходженнях до держказни більшу частку займає податок на додану вартість зі сплаченою сумою у 3,1 млрд. грн. Це на 704 мільйони гривень, або на третину більше минулорічної суми. Зростання надходжень ПДВ керівник податкового відомства пояснює значним зменшенням тіньового сектору економіки в області. Окрім того, на позитивну динаміку вплинув практично 100-відсотковий перехід на надання податківцям звітності в електронному вигляді, що забезпечує прозорість і рівні умови для ведення бізнесу на Київщині. Додатково на 20% або на 239 млн. грн. зросли внески до бюджету з боку представників малого і середнього бізнесу регіону. Сума від сплати податку на прибуток склала 1,4 мільярди гривень, розповів Олександо Кавилін.

За його словами, за першу половину року платники податків Київшини спрямували до державного бюджету півтора мільярда гривень податку на доходи фізичних осіб, що на 24% або 294 млн. грн. більше, ніж було у такому ж періоді торік.

Також за звітні півроку на 21% або 75 мільйонів зросли надходження від сплати військового збору і  склали 426,5 млн. грн. У ДФС Київської області нагадують, що  кошти від сплати військового збору направляються на підтримку ЗСУ.