Пізнавальний студентський квест у Василькові (анонс)
17 листопада з нагоди Міжнародного дня студента у Василькові відбудеться цікавий пізнавальний квест «Student Quest». Захід організовують спеціалісти відділу молоді та спорту Васильківської міської ради разом з представниками ГО «Альянс Добрих Справ».
![Пізнавальний студентський квест у Василькові (анонс)](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/11/75362356_1039325653065896_6812845698086600704_n-1.jpg)
Журналісту ІА «Погляд» начальник відділу молоді та спорту Людмила Воронова розповіла, що захід буде дуже захоплюючим і корисним для сучасної студентської молоді: «Таке тематичне дозвілля створить умови відкритої двосторонньої комунікації та співпраці між органами місцевого самоврядування і молоддю».
Квест розпочнеться о 10:00 у приміщенні відділу молоді та спорту (вул. Покровська, 5).
Для участі у квесті потрібно пройти реєстрацію за посиланням.
Переможці квесту будуть відзначені корисними призами.