#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Політика

Півмільйона українців отримали по 8 тисяч державної допомоги

07.01.2021 Косянчук Інна 0

Завершення виплат для всіх відбудеться найближчими днями: офіційний сайт президента України.

Фото з порталу "Дія"

На одноразову матеріальну допомогу від держави підприємцям та їхнім працівникам, які постраждали від локдауну, загалом перераховано 3,64 млрд грн. Майже півмільйона осіб уже отримали ці кошти. Про це сьогодні, 7 січня, повідомив офіційний сайт президента України. Також зазначається, що найближчими днями відбудеться завершення цих виплат.

«Завдяки інструментам щодо фінансування часткового безробіття вдалося зберегти понад 500 тисяч робочих місць. Тільки остання програма – компенсація до восьми тисяч гривень на кожного робітника, чий робочий час скорочено, охопила майже 160 тисяч працівників», – зазначив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.  

Міністр соціальної політики Марина Лазебна відзначила своєчасність запуску порталу «Дія», який був обраний для реалізації програми держдопомоги,  завдяки чому реєстрація для одержання виплат і їхнє здійснення відбувались дистанційно.  

Президент Володимир Зеленський підкреслив, що завдяки державним ініціативам було збережено  чимало робочих місць. «Це також зменшує корупційні ризики, адже немає спілкування чиновника та людини. Це яскравий приклад того, якою буде цифрова Україна», – зазначив Зеленський.

«Погляд» пиcав, що у порталі «Дія» будуть реєструвати та знімати з місця проживання.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що Мінсоцполітики опублікувало календар підвищення пенсій у 2021 році.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.