#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Культура
Київщина-суспільство

Пісні російською - табу: радіостанція “Київ FM” забороною підтримала україномовний музичний продукт

24.02.2020 Кочкина Марина 0

Радіостанція “Київ FM” повністю відмовилася від російськомовних пісень, повідомляє 5 канал.

“Торік, за підрахунками Нацради з питань телебачення і радіомовлення, найбільше україномовних пісень лунало в ефірах “Країни FM”, Радіо Промінь та Радіо Культура: показник україномовного контенту в них 90–100 %, у решти – менше половини. Відтепер ще одна радіостанція повністю відмовилася від російських пісень. Це “Київ ФМ”, – ідеться в повідомленні.

Радіостанція запустила декілька проєктів, де маловідомі українські артисти мають змогу ознайомити слухачів зі своєю творчістю. Для того щоб потрапити до ефіру, досить написати на радіо в соціальних мережах та надіслати пісні. Співробітники “Київ FM” розповіли, що зі змінами рейтинги радіостанції не тільки не впали, а навіть зросли.

“Обираю із задоволенням, тому що дуже багато цікавої української музики, особливо останніми роками її дуже багато з'явилося. У нас це сучасні хіти. Тобто це хітова музика – те, що в чартах, у топах, тому, звичайно, трошки важче обрати, особливо те, що стосується молодих виконавців, бо не завжди розумієш, чи стане ця пісня хітом”, – розповів музичний редактор радіостанції “Київ FM” Дмитро Стойловський.

Як повідомляє телеканал, нещодавно Нацрада з питань телебачення та радіомовлення оприлюднила результати моніторингу: в ефірі загальнонаціональних радіостанцій кожна друга пісня українська. Крім того, 90 % ведучих національних радіостанцій ведуть ефір українською мовою. Хоча закон вимагає, щоб цей показник становив трохи більш ніж половину ефірного часу.

джерело