Новини
Україна
Культура
Україна-суспільство
Новини Кіно

Після тривалої хвороби померла українська актриса Оксана Вороніна


30 липня зупинилося серце української акторки театру та кіно Оксани Вороніної. У театрі російської драми імені Лесі Українки Оксана Вороніна пропрацювала майже 20 років.

фото Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки

Про смерть акторки від важкої хвороби повідомила пресслужба Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, де вона працювала.

«Сьогодні на 53 році життя зупинилося таке добре і вразливе серце актриси Оксани Вікторівни Вороніної. Вона була не просто уособленням краси, але і вміла її помічати і створювати. Королева і героїня на сцені, до останнього подиху героїчно трималася за життя. Важка хвороба не дозволила їй відсвяткувати сценічний ювілей. За ці роки вона зіграла в спектаклях: «У полоні пристрастей (Камінний господар)», «Дон Кіхот. 1938 рік», «Новорічні сюрпризи», «Ревізор», «Маскарад», «Дивна місіс Севідж» та інші», - розповіли у театрі.

Глядачам акторка відома роботами у таких серіалах, як «Кріпосна», «У неділю зранку зілля копала», «Поганий хороший коп», «Тільки не відпускай мене» та «Владика Андрій».

Коротко - про актрису:

Оксана Вікторівна Вороніна народилася 11 листопада 1967 у місті Путивль Сумської області. З 1986 року навчалась у Київському державному інституті театрального мистецтва імені Івана Карпенка-Карого у майстерні Ткаченко. Закінчила навчання у 1990 році.

Після 10 років роботи у Бєлгородському державному академічному театрі імені М. С. Щепкіна, з 2001-го і до останнього часу Вороніна була актрисою театру російської драми імені Лесі Українки.

Раніше «Погляд» повідомляв про смерть італійського композитора Енніо Морріконе.

Читайте також: Фастівські активісти виступили на захист та підтримку фестивалю FastFestGogolFest.