Новини
Київ

Після обвалу Дегтярівського шляхопроводу, в столиці перевірять всі мости


Мер Києва Віталій Кличко доручив провести перевірки всіх мостів і шляхопроводів в українській столиці після того, як сталося часткове обвалення Дегтярівського шляхопроводу. Зокрема, мають демонтувати фрагменти облицювання, що несуть потенційну небезпеку для учасників дорожнього руху. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

«Ми повинні упередити такі ситуації, як сталася у п’ятницю ввечері на Дегтярівському шляхопроводі, де відбулося обсипання фрагментів захисного шару бетону. І це щастя, що не постраждали люди. Необхідно додатково перевірити всі шляхові споруди і демонтувати фрагменти облицювання, що несуть потенційну небезпеку для учасників дорожнього руху. А на тих мостах і шляхопроводах, що визначені для ремонту, активізувати роботи з оновлення. Погода дозволяє це робити», – наголосив мер Києва.

Наразі на Дегтярівському шляхопроводі, який є одним із найстаріших в столиці, тривають першочергові протиаварійні роботи. На шляхопроводі запланований капремонт, фахівці вже завершують проектувальні роботи.

Нагадаємо, наприкінці тижня обвалився Дегтярівський шляхопровід. Каміння впало на машину, яка рухалася внизу вулицею Олени Теліги, розбивши переднє скло, суттєво пошкодивши капот авто.

Фото: ТСН